Znów nie pozwolili się wypłakać

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zaliczyłam dzisiaj  totalny spadek formy. Przegięłam z poprawianiem. Wiem, moja wina, dlatego dusiłam to w sobie.
Nie mogłam znaleźć  sobie miejsca. Wyczyściłam wszystko, co się nadawało do wysprzątania, a nawet to, do czego nie powinnam się tykać. Wnętrze kominka! Tylko kominiarz doceni moje wysiłki, bo nikt o zdrowych zmysłach tam nie zagląda.
 Następnie się popłakałam, ubolewając nad brakiem talentu. Traf chciał, że w tym żalu  ogromnym podkusiło mnie, żeby sprawdzić skrzynkę pocztową.
Przeczytałam maila i szczęka mi opadła, a łzy wyschły.  Pomyślałam nawet, że moje dobre duszyczki podesłały mi podstawionego recenzenta dla pocieszenia.
Jednak znów pojawił się anioł i pogłaskała mnie po główce. Mąż sprawdził wiarygodność maila, anioł był autentyczny.
Zobacz co napisał!
 
„Pani Kasiu,
 
Trochę późno, ale wreszcie mogę odpisać. Z całego serca dziękuję Pani za możliwość zapoznania się z Pani dziełem. Jestem pod wielkim wrażeniem, ponieważ powieść okazała się wciągająca, momentami mroczna i zagadkowa, ma spójną fabułę, mimo że losy bohaterów są skomplikowane – jest to powieść w sam raz dla takich czytelników jak ja. Nie zawiodłam się zatem.
Po raz kolejny życzę Pani wiele siły i wytrwałości w dążeniu do wydania „Seryjnego fotografa”. Życzę Pani, aby wielu Czytelników zachwyciło się tą powieścią, tak aby mogła Pani uwierzyć w swój talent i tworzyć kolejne dzieła.
Trzymam kciuki.
Ps. będę jedna z pierwszych czytelniczek, które ustawią się w kolejce po zakup Pani książki.”
 
Pozdrawiam.”
Czytelny podpis, nie poprosiłam jeszcze o autoryzację, więc chwilowo nie wstawiam sygnaturki.
 Patrycja Żurek, Bogumiła Sikora, podejrzewałam Was, dziewczyny o udział w spisku. Dziękuję za troskę, już mi dobrze:) <3
Do napisania 🙂

4 myśli nt. „Znów nie pozwolili się wypłakać”

  1. Się okaże niedługo, że jestem jedyny, który tego „Seryjnego…” jeszcze nie czytał. A jak widzę – to chyba błąd z mojej strony.

  2. Będzie mi miło. Czekam więc cierpliwie Nie, zaraz… chyba powinno być ” niecierpliwie”? Nigdy nie wiedziałem, jak to powinno być… No, w każdym razie czekam – niech będzie, że na oba sposoby.

    Pokłony dla Pani!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *