Skończyłam, jestem wolna!!!

 

2015-01-08 16.36.04

Skończyłam z Seryjnym i posłałam do Pani z wydawnictwa:)

Do tego konkretnego wydawnictwa, które przysłało mi recenzję powieści ze wskazaniami zmian.

Olśnienie dopadło mnie w supermarkecie, wybierałam akurat kawałek wołowiny, kiedy w mózgu zadzwonił ten cudowny dzwoneczek i podpowiedział najlepsze rozwiązanie.

W dłoni miałam kawał wołowiny, a w głowie odpowiedź na trapiące mnie od miesiąca pytanie – jak podfajnić Antona, mojego głównego bohatera?

Powinnam kupić jeszcze sałatkę, nie wspominając o jedzeniu na weekend, ale nie mogłam czekać. Ściskałam w dłoni kawał mięcha i biegłam do szybkiej kasy. Zaprzyjaźniona kasjerka zapytała, mnie czy ktoś mi umarł.

– Narodził się! – wrzasnęłam radośnie i wbiegłam do garażu przeskakując po trzy stopnie schodów! (Zapomniałam skasować bilet parkingowy,  więc zablokowałam jedną nitkę wyjazdu z supermarketu. Ale co tam… Bywało gorzej;) )

To nic, że mięso przypala się teraz na patelni, a rodzina wali sztućcami w puste talerze, musiałam podzielić się z Tobą tym wspaniałym newsem.

„Skończyłam”Uff… Jestem wolna!:)

Do napisania.

Kasia

 

 

7 myśli nt. „Skończyłam, jestem wolna!!!”

 1. Danko,

  Mam nadzieję, że sprostałam zadaniu;) A następnym razem wybiorę sobie na głównego bohatera jednak bohaterkę;) Będzie łatwiej:)
  To jest wczorajsza rzeczka, zdjęcie ze spaceru. Zimowo krystaliczna woda, aż chciałoby się uklęknąć na brzegu i pić ze złożonych dłoni;)
  Miłego dnia!:)

 2. Kasiu, brawo! Gratuluję rozwiązania dylematu z Seryjnym, wysłania go do wydawcy (trzymam kciuki!) i przefajnego tekstu o wołowinie. Takie lekkości lubię najbardziej. 🙂

  1. Haniu,

   Dziękuję!:) Ależ się cieszę, że zamknęłam tę powieść:) Od jutra grzeję dalej z hotelem. A chwilowo nadrabiam zaległości w praniu i sprzątaniu. Może przy odrobinie dobrej woli uda mi się naprać i nasprzątać na zapas, żeby potem nic nie odrywało mnie od pisania;)
   Miłego wieczoru!:)

  1. Karpeeku,

   Z hotelem ruszę już jutro!!!:) Dzisiaj ogarniam sytuację okołodomową, bom sobie zaległości narobiła. Ale to nic, taka odmiana też dobrze zrobi hotelowi;)
   Zabieram się za prasowanie.
   Dobrej nocki!:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *