Seryjny fotograf – opinie czytelników

Bardzo dobra książkaJ czytam aktualnie Przebudzenie Kinga i z ciekawości zerknąłem na Twoje dzieło.. i teraz nie wiem na której książce się skupić.. jednym tchem doczytam Kinga i będę czekał na dalsze losy Garibaldiego
Wojtek Kamiński

„Fotografa” czyta się wyśmienicie!
Z przesyłanych odcinków zrobiłam sobie E-booka, który towarzyszy mi wszędzie 🙂
Czekam na kolejną lekturkę 😀
Pozdrawiam serdecznie
Alina

” Seryjny fotograf” to ciekawa powieść. Z niecierpliwością czekam na każdy następny odcinek. Pozdrawiam i radzę nie przejmować się drobiazgami i iść dalej tą drogą.
Elżbieta

Dziękuję za możliwość przeczytania Pani książki. Każdy odcinek czytałam „jednym tchem” i mam nadzieję, że znajdzie Pani wreszcie jakiegoś mądrego wydawcę,który odważy się wydać tę powieść. Naprawdę warto! Powodzenia.
Elżbieta T.

Kasia, skończyłam Twoje dzieło. Jestem pod ogromnym wrażeniem, trzymająca w napięciu, z zaskakujacym zakończeniem , naprawdę wróżę Ci karierę. Nie ustawaj w próbach wydania jej i juz nie mogę doczekać się kolejnej powieści .

Aneta Jurkiewicz

Kasiu !skoro nie tylko ja i inni czekają na następny odcinek Seryjnego tzn ,że Twoje pisanie ma sens.Ja czytając trochę spaceruję po tej Szwajcarii,widzę tych rowerzystów jadących pod górę ,ich chaty w górach.Dzięki Wam i mojemu Jarkowi
liznęłam trochę mentalności szwajcarskiej.Moż e Twój następny wydawca po pobycie wakacyjnym w Szwajcarii inaczej spojrzy na Seryjnego .Szkoda ,że nie jestem wydawcą ,bo kolejne Twoje Książki były by już u czytelników.Serdecznie pozdrawiam  czekam na następny odcinek.

Ela

Pani Kasiu

Trochę późno, ale wreszcie mogę odpisać. Z całego serca dziękuję Pani za możliwość zapoznania się z Pani dziełem. Jestem pod wielkim wrażeniem, ponieważ powieść okazała się wciągająca, momentami mroczna i zagadkowa, ma spójną fabułę, mimo że losy bohaterów są skomplikowane  – jest to powieść w sam raz dla takich czytelników jak ja. Nie zawiodłam się zatem.
Po raz kolejny życzę Pani wiele siły i wytrwałości w dążeniu do wydania „Seryjnego fotografa”. Życzę Pani, aby wielu Czytelników zachwyciło się tą powieścią, tak aby mogła Pani uwierzyć w swój talent i tworzyć kolejne dzieła.
Trzymam kciuki.
Ps.  będę jedna z pierwszych czytelniczek, które ustawią się w kolejce po zakup Pani książki.
Pozdrawiam
Anna Chojnacka

Jedna myśl nt. „Seryjny fotograf – opinie czytelników”

 1. Cześć, Kasiu!
  Chciałam Ci serdecznie pogratulować „Seryjnego…”. Kawał dobrej roboty! Świetnie mi się czytało.
  Ponadto czuję się zmotywowana do pisania tego, nad czym siedzę już jakiś czas i końca nie widzę.
  Dziękuję 🙂

  Raz jeszcze dziękuję za te wszystkie przyjemne chwile, które dał mi „Seryjny…”. Bardzo to szybko zleciało, aż żal… Jakbyś miała ochotę jeszcze kiedyś, coś, komuś, gdzieś podesłać, to ja się zapisuję na listę już dzisiaj.
  Działaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *