Przeszłam selekcję wstępną!

„Rubinowa twierdza” przeszła wstępną selekcję i zostanie przekazana do czytania recenzentowi.

Takiej mniej więcej treści email dostałam ósmego maja od pewnego wydawnictwa. I to nie byle jakiego! Ach, żeby nie było, że to przyszło tak samo z siebie. Szóstego maja posłałam do nich prośbę o informację, czy otrzymali moją powieść i nieśmiałe pytanie o werdykt.

Po przeczytaniu maila posłałam wszystkim obecnym w kafejce internetowej szeroki uśmiech, potem z emocji mroczki zawirowały mi przed oczami, na szczęście barman dokładnie w tamtej chwili poprosił mnie o odbiór kawy. Traf chciał, że dzielił nas wysoki kontuar, w przeciwnym razie jego wyściskałabym jako pierwszego.

Dopiero po dłuższej chwili dotarło do mnie, że to jeszcze nic nie znaczy… bo recenzent może skierować kciuk w dół, ale dla mnie to już znaczy bardzo wiele.

Błagam, trzymaj kciuki!

Do napisania

4 myśli nt. „Przeszłam selekcję wstępną!”

 1. Kasia!

  Jestem z Ciebie dumna! Trzymam kciuki. Opowiedz więcej szczegółów na maila, bo łaknę informacji. I co w ogóle słychać? Nie gadałyśmy ze sto lat 😉

  1. Kasiu,

   Ogromnie dziękuję! Jej, ale emocje… bynajmniej nie jak na rybach;D

   Odpowiedź jest właściwie bardzo króciótka. Zaczyna się pięknie, bo od „Szanowna Pani […]” A dalej tak jak napisałam. Cieszę się, że mam update… No, co tu dużo gadać, na razie jestem wniebowzięta:D

   Pozdrawiam

  1. Dziękuję, Asiu!
   Zamurowało mnie, gdy dostałam te wiadomość. Potem dopiero doszło do mnie, że to może jednak nic nie znaczyć. Ale już sam fakt, że moja pierwsza powieść przeszła jakikolwiek etap w dobrym wydawnictwie, jej, to jest nie do pojęcia!
   Czekam na ciąg dalszy i będę informować na bieżąco:D
   Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *