Na fali popularności

2014-07-03 17.54.59

Mimo że niczego jeszcze nie opublikowałam, powoli staję się jedną z najpopularniejszych polskich pisarek 😉

Nie raz już wspominałam o mojej grupie pisarskiego wsparcia. Szczególnie dużo zawdzięczam Kasi Kowalewskiej, która nie dość, że czyta moje teksty, to jeszcze odgania ode mnie demony zwątpienia.

Kasia zaproponowała, że zrobi ze mną wywiad. Dziwna propozycja, przecież niczego, jak dotąd, nie opublikowałam. Jestem nikim!! Strach przyznać, ale wciąż w branży pisarskiej jestem totalnym zerem! Nikt mi niczego nie wydał! Co ja mogę powiedzieć światu na temat pisania? Aż łza zakręciła mi się w oku, gdy stwierdziłam, że straciłam cztery lata życia. I co dalej? Czy poprawianie Seryjnego coś da? Czy moja trzecia powieść się spodoba? Po co to wszystko?

Zastanawiałam się nad propozycją Kasi, aż wreszcie uznałam, że jednak jest coś, czym mogę się podzielić – to determinacja. Magiczna moc, która, mimo braku sukcesów, każdego dnia zmusza mnie do napisania kilku stron.

Mam nadzieję,że udzieli się i Tobie, niezależnie od tego czym się w życiu zajmujesz.
Zapraszam do przeczytania wywiadu: http://kakowalewska.blogspot.ch/2014/07/pisanie-jak-wycieczka-na-tropikalne.html
Czekam na druzgocące komentarze;)

Do napisania.
Kasia

3 myśli nt. „Na fali popularności”

  1. Brawo Kasia:) Bardzo podobał mi się ten Twój wywiad. Wulkan energii który nalewa wszystkim miseczkę kapuśniaka – to na pewno pasuje do Ciebie. Mam nadzieję, że i mnie uda się kiedyś poznać autorkę „Seryjnego” i dwóch innych powieści. Pozdrawiam i miłych wakacji życzę.

  2. Haniu,

    Dziękuję i przyznaję, że bardzo spodobało mi się udzielanie wywiadów. Mam nadzieję… marzę, że jeszcze kiedyś ktoś zechce przeprowadzić ze mną taką fajną rozmowę na luzie. Kasia Kowalewska powinna zastąpić Magdę Mołek. Nic nie mam przeciwko Magdzie, ale Kasi wróżę jeszcze większą karierę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *