Listopadowo i bezproduktywnie

2014-11-17 11.32.11

Bilans tygodnia

Z mózgu zrobił mi się wiór, co napisałam to, ani przy tym nie zapłakałam, ani się nie uśmiechnęłam. Płasko i listopadowo. Tak minął mi poprzedni tydzień.

Podsumowując:
Ugotowałam czternaście gorących posiłków,
zrobiłam sześć prań,
odgruzowałam jeden pokój,
nałożyłam karę na dziecko, ale zaraz ją umorzyłam, stwierdziwszy, że kary nic nie dają,
podjęłam pięć decyzji konsumpcyjnych i jedną inwestycyjną,
napisałam sześć stron śliskiego jak flaki w oleju tekstu,
osiemdziesiąt trzy razy zajrzałam w skrzynkę pocztową sprawdzając czy nie ma wieści od wydawnictw w sprawie „Seryjnego fotografa”.

Razem: sto dwadzieścia dwie podjęte akcje, które nie zmienią biegu historii. Gorzej! Których nikt nie docenił, ba, nawet nie zauważył;)

Dzisiaj poczułam w sobie parę. Mam nadzieję, że ten tydzień będzie lepszy od poprzedniego. Może przynajmniej moim bohaterom uda się odwrócić bieg historii;)

Do napisania.
Kasia

8 myśli nt. „Listopadowo i bezproduktywnie”

 1. Kasiu! To zdjęcie jest cudne! A akcjami się nie przejmuj, ja patzrąc na Twój licznik podjętych akcji boję się pomysleć gdyby ktoś mi kazal zliczyć moje :O. Nie licz! Nie doglądaj skrzynki! Po prostu kontempluj ten piękny jesienny widoczek w razie awarii systemu energetycznego! Buziaki i usmiech przesyłam …mości pani 😉

    1. Kasiu,

     Polecam zupę dyniową:) Bardzo rozgrzewa i zrobiona na rosole jest syta. Piekę do tego paszteciki i piszę scenę o żarłoczności mojej bohaterki;) Kompulsywne jedzenie to jej sposób na stres. Szczęśliwie ja póki co kompulsywnie gotuję;)
     Miłego dnia!

 2. Aguś,

  Znowu mnie rozgryzłaś;) Zgadza się jestem pod wielkim wpływem Katarzyny II (Wielkiej). Jeszcze kilka chwil i wykluje się z tego historia;) Póki co, uprzykrzam życie bohaterki trzeciej powieści i kontempluje widok z okna – do 15.55 potem znów muszę podjąć się akcji w realu:) Postaram się więcej nie liczyć i napiszę, co u mojej Katarzyny;)
  buziaki
  Kasia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *