Kolejny konkurs

 

2013-05-06 20.47.29Znowu wrzuciłam tekst na konkurs i ponownie przeżywam katusze patrząc jak moje opowiadanie jest rozrywane na strzępy.

Na domiar złego, opowieść zamieściłam anonimowo, nie wolno mi się przyznać do autorstwa. Nie mogę bronić mojej prozy, a ta sama, tym razem, się raczej nie obroni!;D

Zrozumiałam, że romans to nie jest moja bajka. Wprawdzie byłam tego świadoma od początku, ale lubię wyzwania, więc podjęłam kolejne. Eksperymentowanie dotąd sprawiało mi radość, ale teraz już sama nie wiem…

Mam za swoje. Non stop włażę na Facebook, w miejscu usiedzieć nie mogę. Na domiar złego dziecko wciąż ode mnie czegoś chce, a proza życia mnie przyzywa.

Błagam tylko o kilka minut spokoju, żeby spojrzeć, na piętrzące się komentarze.

– Czy nie możesz sobie sama wziąć tego jabłka, czy raz może być niepokrojone?!

– Mamo, błagam… czym ty się tak denerwujesz?

– No przecież net nie śpi, net nie poczeka. Muszę wiedzieć, co o moim tekście sądzą czytelnicy.

Zaglądam i widzę miażdżące komentarze, doszukiwanie się ukrytych treści, dokładnie nie tam gdzie je włożyłam. I znowu boli mnie głowa.

Sama sobie zgotowałam ten los…

No żeż ty, a przecież zaklinałam się, że w przyszłości zamierzam unikać konkursów. Powieść miałam pisać…

Eh, samo życie;D

Do napisania

Kasia

5 myśli nt. „Kolejny konkurs”

  1. Danko,

   Obiecuję zamieścić na poczaku czerwca, tj. po ogłoszeniu wyników. Na razie nie wolno mi się przyznać, które to moje. Bo takie są warunki konkursu.
   Ten konkurs odbywa się na zamkniętym forum Pasji Pisania. Jeżeli chciałabyś w nim uczestniczyć, tzn. napisać i wrzucić jakieś opowiadanie o miłości (romans) i oceniać opowiadania innych uczestników, to poproszę naczelną działaczkę, żeby Cię zaprosiła na forum. Chcesz?

   Pozdrawiam.
   Kasia

   1. Było by mi bardzo przyjemnie. mam jedno opowiadanie o miłości, z którego jestem zadowolona:) daj mi znać co powiedziała naczelna działaczka. dzięki i pozdrawiam serdecznie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *