Jestem w ebooku!

Screenshot 2015-08-26 19.37.54

No, nie ja osobiście, ale moje opowiadanie „Mastering the Art of Healthy Cooking” w poprawionej formie i oczywiście jest  ebooku „A wszystko przez tę książkę”, moje nazwisko.

Na wieść o tym, że zasłużyłam na wyróżnienie niemalże oszalałam ze szczęścia. Wreszcie!!!

Dopiero później przyszła refleksja.

Otóż, jestem w ebooku nie dlatego, że spodobałam się jury. U profesjonalnych oceniaczy znalazłam się gdzieś pod koniec drugiej dziesiątki;(

Za to czytelnicy ocenili moją bohaterkę bardzo wysoko. Tak wysoko, że moje opowiadanie załapało się do ebooka i pojawiło wśród znakomitych tekstów moich kolegów.

Zastanawiam się teraz czy powinnam czy powinnam rwać kudły z czego popadnie, bo jurorzy nie ujrzeli potencjału w moim tekście, czy radować się oceną czytelników. Jakby nie było ci drudzy są w zdecydowanej większości, to dla nich piszę, a każda pozytywna opinia dodaje mi skrzydeł.

Kochani czytelnicy, dziękuję za docenienie mojego tekstu.

A Patrycji Żurek z Wydawnictwa e–bookowowo jestem wdzięczna za redakcję mojego tekstu. To doświadczenie będę miło wspominać.

Ebook możesz znaleźć tutaj: https://www.e-bookowo.pl/proza/a-wszystko-przez-te-ksiazke.html

Do napisania.

P.S. Od dzisiaj przestaję się przejmować profesjonalnymi jurorami. Będę pisać dla Ciebie i dla siebie, i to tylko do czasu, kiedy będzie mi to sprawiać radość.
P.P.S. Jeżeli przestanę się dobrze bawić, przerzucę się na stolarkę… dam się zamknąć i zderzyć w akceleratorze hadronów… zajmę się garncarstwem… wrócę do handlu derywatywami, a ostatecznie zostanę księgową.
P.P.P.S. Postanowione!;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *