Ale Korekta!

Gdy zaczęłam już tracić pewność, że uda mi się samodzielnie wynaleźć wszystkie niedostatki i niedoróbki, wpadłam na genialny pomysł.

A może by problem wyoutsourcingować?

Na golden linie jest grupa redaktorów i edytorów. Zapytałam o profesjonalna korektę i okazało się, że wcale nie trwałaby to długo. Bo niecałe trzy tygodnie.

Tego samego dnia odezwał się do mnie przesympatyczny pan z eKorekta24.pl i zaproponował próbkę takiej korekty! Obiecał przygotować ją na dzisiaj, na dwunastą!

No i dzisiaj punktualnie w samo południe dostałam poprawione pięć pierwszych stron!

Jak to się teraz czyta… 😀 Rewelacja! Zmiany są zaledwie kosmetyczne. Ale diabeł tkwi w szczegółach. A ja sama bym ich nie wytropiła.

Na razie nie potrafię podjąć decyzji, czy poprosić o profesjonalną korektę, czy do wydawnictw słać „naturszczyka”. Ale zdecydowanie polubiłam współpracę z eKorekta24.pl .

Lecę kończyć tę moją korektę. Do północy zostało niewiele czasu. A tu końca nie widać.

5 myśli nt. „Ale Korekta!”

 1. Haniu,

  Jeszcze nie skończyłam. Właściwie zostało mi doszlifowanie dwóch scenek (po ok 700 słów). No i grande finale (prawie 3000 tysiące słów). Ślęczę nad tym od kilku godzin. I chyba rzuciło mi się na mózg, bo od pięciu minut zamiast poprawiać siedzę i bredzę. „Bez kawy mózg niemrawy”, „Natalka na kanapie paznokciem w ekran drapie” i takie tam;D
  Chyba na chwilę wrzucę na luz i przejdę się na spacer:D
  Miłego dnia, Haniu,
  Myślę, że do jutra się wyrobię. Dam znać.

 2. Odpoczęłaś?
  Finalizuj! 🙂
  Czekam z niecierpliwością!
  Może wówczas i ja podejmę jakieś kroki… 😉
  Pozdrawiam.

  1. Haniu,

   Właściwie to prawie skończyłam.:D Czeka mnie tylko ostatnia lektura. Miałam to wziąć na warsztat dzisiaj. Ale małolata złapała wirusa. Zaraz lecimy do pediatry. A potem, mam nadzieję zabrać się do pracy.

   Pozdrawiam

   PS. Nie czekaj na mnie, tylko podejmuj kroki.;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *